Hledat:

Invia.cz Last minute Tunisko Dovolená v Chorvatsku Pojeďte do Egypta Bulharsko Last minute Kréta

Přehled zpráv z domova pro 30.září - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZobrazeno 9 zpráv  

Jsou na Vandasově kandidátce, ale nevěděli to. Možné zneužití řeší policie (30. září 2018 18:06)
Policie se chystá prověřit informace o zneužití jmen na kandidátce hnutí Čisté Ústí, jehož lídrem je Tomáš Vandas z DSSS. Řada lidí z krajského města tvrdí, že se jejich jména objevila na kandidátce, aniž by o tom věděli. Vandas zneužití jmen odmítá.

více...

U teplické diskotéky zbili muže. Matka vypsala odměnu za dopadení útočníků (30. září 2018 15:55)
Tepličtí policisté pátrají po dvou útočnících, kteří v noci na sobotu zbili mladíka poblíž diskotéky Luna. Muž s poraněním skončil v nemocnici. Jeho matka zveřejnila výzvu, že kdo pomůže s vypátráním pachatelů, ten získá finanční odměnu.

více...

VIDEA TÝDNE: Družička narušila obřad, fackující tuleň a hrbolatý asfalt (30. září 2018 14:43)
Svatební obřad narušila družička tak roztomilým způsobem, že to rozesmálo všechny přítomné, včetně nevěsty. A čtenáře iDNES.cz pobavil i tuleň, který překvapil kajakáře. To jsou nejvíce sledovaná videa u diváků iDNES.tv pro tento týden. Chybět mezi nimi ale nemůže ani snímek ukazující pozadí příprav ukrajinské soutěže miss.

více...

Medvěd v noci potrhal na okraji Vsetína pět ovcí a zničil včelín (30. září 2018 14:20)
V okolí Vsetína se vyskytuje medvěd a v noci na neděli dal o sobě vědět. V části Horní Jasenka potrhal pět ovcí a poškodil včelín. Zřejmě se jedná o stejného medvěda, kterého v půli září viděli lidé na Vsetínsku a Zlínsku.

více...

Noční razie na Taxify v Ostravě. Kdo nezaplatil kauci, přišel o auto (30. září 2018 13:41)
Úředníci Ostravy společně s policií spustili uplynulé dvě noci velkou kontrolu alternativní taxislužby Taxify. Zabavili při ní auto každému, kdo nesplňoval všechny náležitosti taxikáře podle silničního zákona a nezaplatil na místě uloženou kauci.

více...

Při tragické nehodě na D11 zemřel Jan Kočka mladší. Zabil otce tří dětí (30. září 2018 09:28)
Tragickou dopravní nehodu, ke které došlo v pátek brzy ráno na dálnici D11, způsobil osmadvacetiletý Jan Kočka - vnuk provozovatele matějské pouti Václava a syn Jana Kočky staršího, který bezmála před deseti lety přišel o bratra střelou podnikatele Bohumíra Ďurička. Kočka při páteční nehodě zemřel, stejně jako řidič druhého vozu.

více...

Chtěl jsem pomáhat a chytat lumpy, říká držitel titulu Policista roku (30. září 2018 09:12)
Jiří Franc zachránil dva lidské životy a zadržel na tři desítky podezřelých osob. Nejen za tyto činy zvítězil v prestižní anketě Policista roku 2017. „Chtěl jsem pomáhat lidem, ale také chytat lumpy,“ vysvětlil praporčík, proč před dvanácti lety nastoupil k policii.

více...

Strážníci z Karviné „utekli“ do Kralup za lepším platem i klidnější službou (30. září 2018 07:25)
Dva strážníci z Karviné a dva z Ostravy se před několika měsíci sebrali a vyrazili na 400 kilometrů dlouhou cestu. Zlákala je představa klidnější a lépe zaplacené práce v Čechách. Uniformě strážníka zůstali všichni čtyři věrni, jen na ní už nosí logo Městské policie v Kralupech nad Vltavou.

více...

Nesloužíte císaři? Kvůli nedůvěře roznášeli poštu skauti, připomíná výstava (30. září 2018 05:00)
Co má společného většina zásadních dokumentů z počátku československé republiky? Zdobí je červené a modré známky se stručným textem – Pošta českých skautů. Známky z roku 1918 jsou dokladem nevšedního dobrodružství několika stovek českých skautů a skautek spojeného se vznikem republiky. Připomíná ho výstava Pošli to dál.

více...

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
35      12
36 3456789
37 10111213141516
38 17181920212223
39 24252627282930

Vyhledávání

Partneři

Právě dnes

O Životě.cz - magazín o kultuře, společnosti a životním stylu

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]