Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Přehled zpráv z domova pro 11.září - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZobrazeny zprávy 1 až 20 z celkem 37 zpráv  
Následující  

1968: Dvacet let po upálení rozhýbal Jan Palach revoluční rok 1989 (11. září 2018 19:30)
V roce 1968 dlouho odpor československých občanů proti okupaci nevydržel. Začala éra rezignace. A ti, co neutekli za hranice, se pomalu uzavírali do emigrace vnitřní. Přicházel první normalizační rok 1969.

více...

Zeman svolal schůzku ústavních činitelů, bude na ní chybět zástupce Senátu (11. září 2018 19:30)
Ústavní činitelé na středeční schůzce proberou sankce proti Rusku, migraci, vztahy s Izraelem a nebezpečí spojené s obchodními válkami. Mluvit budou o koordinaci svých zahraničních cest. Výsledkem setkání by mělo být společné prohlášení o projednaných tématech, jak řekl ředitel zahraničního odboru Pražského hradu Rudolf Jindrák. Na schůzce však bude chybět zástupce Senátu.

více...

Obchody, které musí být zavřené o některých svátcích, se mohou opět otevřít (11. září 2018 18:16)
Velké obchody nad 200 metrů čtverečních se o některých svátcích mohou opět otevřít. „Můj návrh má vyjmout z působnosti zákona velkoobchody,“ hájil Patrik Nacher z ANO návrh, který by změnil zákon, jenž budil v minulých letech velké vášně ve Sněmovně. Ale další poslanci, hlavně z TOP 09 a ODS, mluvili o úplném zrušení zákazu.

více...

Česko se lépe připraví na nedostatek vody, vzniknou komise pro sucho (11. září 2018 17:57)
Ministerstva životního prostředí a zemědělství předloží vládě během dvou týdnů novelu vodního zákona, která umožní vyhlašování krizových situací v době extrémního sucha a zřízení komisí pro sucho. Komise budou mít pravomoci, aby zaváděly opatření, která zmírní dopady nedostatku vláhy v krajině.

více...

Advokát pomohl úvěrovým podvodnicím. Přiměl klienta mlčet u výslechu (11. září 2018 17:37)
Advokát z Hradce Králové podle kriminalistů pomáhal dvěma úvěrovým podvodnicím. Obvinili ho z přečinu nadržování. Zastupoval mentálně zaostalého muže, který byl jako „bílý kůň“ nastrčen ženami, aby žádal o bankovní úvěr. Když to policie vyšetřovala, advokát přesvědčil klienta, aby o ženách mlčel.

více...

Seniora zachránil z hořícího domu řidič náklaďáku, který jel kolem (11. září 2018 17:18)
K požáru rodinného domu v Brně-Řečkovicích musely po poledni vyjet čtyři hasičské jednotky. Uvnitř se nacházel starší muž. Po žebříku ho dostal ven řidič náklaďáku, který náhodou projížděl kolem. Škoda se odhaduje na 900 tisíc korun.

více...

V Plzni hořela ubytovna. Zranilo se dvanáct lidí, včetně dvou hasičů (11. září 2018 17:02)
V plzeňské čtvrti Karlov ráno vzplála ubytovna. Při požáru se zranilo celkem dvanáct lidí. Hasiči vyhlásili třetí stupeň požárního poplachu, hlavní část zásahu ukončili v půl páté odpoledne. Borská ulice byla několik hodin zcela uzavřena.

více...

Kvůli anonymu policie v Kladně zavřela dva mosty, bombu nenašla (11. září 2018 16:41)
Dopoledne anonym ohlásil, že na dvojici kladenských mostů je umístěna bomba. Policie je proto oba uzavřela a pod jedním z nich přestaly také jezdit vlaky. Později evakuovala i několik set lidí z okolí. Žádnou výbušninu nenašli.

více...

Milerová prohrála soud o Krtečka. Nesmí nadále vydávat svou knihu (11. září 2018 16:28)
Výtvarnice Kateřina Milerová nemůže nadále vydávat svou knihu „Krtek na návštěvě“ a neprodané publikace musí stáhnout z trhu, rozhodl v úterý pražský vrchní soud, podle kterého není licenční smlouva uzavřená mezi výtvarnicí a jejím otcem a autorem krtečka Zdeňkem Milerem platná. Verdikt, který dal ve sporu za pravdu správkyni Milerova dědictví Mileně Fischerové, je pravomocný.

více...

Vytížené stezky ke Sněžce se uzavřou, řemeslníci je budou opravovat (11. září 2018 16:02)
Turistům v Krkonoších se kvůli opravám uzavře několik cest na Sněžku. Nejnáročnější budou práce na výměně turistického chodníku mezi Růžohorkami a Sněžkou, kam bude létat s materiálem vrtulník. Řemeslníci už také mění chodník na Úpském rašeliništi.

více...

Bude povinná kontrola zraku při výměně řidičáku? Buzerace, odmítá to Klaus (11. září 2018 15:47)
Poslanci dali šanci návrhu zákona, aby všichni řidiči měli zákonem uloženou povinnost vyšetření zraku, a to alespoň jednou za 10 let při výměně řidičského průkazu. Návrh předložil sociální demokrat Jan Birke na základě výsledků kampaně Autoklubu ČR „Slepí vrazi“, při níž byl vyšetřen zrak 2 880 řidičům, z čehož u celých dvou třetin nebyl zrak v pořádku. více...

Mohutný požár ve skladu paliva vznikl na cisterně zákazníka, tvrdí Čepro (11. září 2018 15:39)
Vyšetřovatelé hasičů a policistů ohledávají areál skladů pohonných hmot v Loukově na Kroměřížsku, který v pondělí zasáhl rozsáhlý požár. Podle státní společnosti Čepro, která areál vlastní, požár vznikl na cisterně zákazníka.

více...

Soud předběžně zakázal firmě Taxify, aby v Plzni provozovala taxislužbu (11. září 2018 15:17)
Okresní soud v Plzni předběžným opatřením zakázal internetové alternativní taxislužbě Taxify, aby na území města nadále provozovala nebo zprostředkovávala provoz taxíků. Společnost se ale rozhodla, že její služby budou nadále dostupné řidičům i cestujícím.

více...

Zachránili řidiče, který dostal infarkt. Jsou novými Gentlemany silnic (11. září 2018 15:03)
Když jel domu z práce, zpozoroval sedmatřicetiletý radiologický fyzik Tomáš Procházka dopravní nehodu. Zastavil a spěchal na pomoc. I díky jeho pomoci přežil muž, který během nehody dostal infarkt. Společně s dalšími dvěma zachránci získal Procházka ocenění Gentleman silnic.

více...

VIDEO: Žena zůstala zaklíněná pod tramvají, vyprošťovali ji hasiči (11. září 2018 14:44)
V pražských Vršovicích srazila tramvaj chodkyni. Žena zůstala zaklíněná pod vozem a hasiči museli k její záchraně použít speciální vaky na nadzvednutí tramvaje.

více...

Policie zkoumá volební plakát s heslem, že jen deratizace na havěť nestačí (11. září 2018 14:38)
Policie se zabývá obsahem volebního plakátu uskupení Otevřená radnice Most, jehož lídrem je bývalý náměstek ministra průmyslu a obchodu Karel Novotný. Na propagačních materiálech strany stojí třeba: „Jen deratizační prostředky na tu havěť nestačí!“ s dovětkem „Nulová tolerance nepřizpůsobivým“.

více...

Velký test carsharingu: v centru Prahy seženete auto do deseti minut (11. září 2018 14:37)
Když přijedete do Prahy vlakem nebo autobusem, pokračovat v cestě můžete hromadnou dopravou, taxíkem, anebo pomocí takzvaného carsharingu, tedy sdílení aut, jehož nabídka stále roste. V hlavním městě dnes operuje hned několik společností, jejichž rozmanité služby se redakce iDNES.cz rozhodla otestovat.

více...

Stát chce okrádat podruhé, odsoudil Kalousek zdanění náhrad církvím (11. září 2018 13:41)
Snahu vládních stran ANO a ČSSD zdanit společně s komunisty, kteří vznik vlády umožnili, zdanění náhrad církví, ostře odsuzuje opozice. Velmi kriticky se vyjádřili lidovci, STAN, TOP 09 i ODS. „Je to naprosto nepřijatelná hanebnost, kdy okradený má být okraden podruhé,“ řekl šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek.

více...

V Ostravě se dva lidé otrávili náhražkou marihuany, jeden zemřel (11. září 2018 13:34)
Po požití syntetického canabinoidu zemřel v pondělí v Ostravě dvaatřicetiletý muž. Jeho o čtyři roky starší známý leží ve vážném stavu v nemocnici. Kouření látky s podobnými účinky jako marihuana muži kombinovali s popíjením alkoholu.

více...

Policisté našli jedenáctiletou dívku z Plzně, nezvěstná byla od pondělí (11. září 2018 13:28)
Policisté našli jedenáctiletou školačku z Plzně, po které v úterý před polednem vyhlásili pátrání. Zhruba po hodině dívku našli na Husově náměstí.

více...

Následující  

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
35      12
36 3456789
37 10111213141516
38 17181920212223
39 24252627282930

Vyhledávání

Partneři

Právě dnes

O Životě.cz - magazín o kultuře, společnosti a životním stylu

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]