Hledat:

Invia.cz Last minute Tunisko Dovolená v Chorvatsku Pojeďte do Egypta Bulharsko Last minute Kréta

Přehled zpráv z domova pro 1.září - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZobrazeny zprávy 1 až 20 z celkem 21 zpráv  
Následující  

Provoz na hlavní trati na Moravu se zastavil kvůli mrtvole v kolejišti (1. září 2018 21:41)
Hlavní vlakový koridor z Čech na Moravu, trať z Prahy do České Třebové v sobotu podvečer ochromil nález mrtvého člověka v kolejišti nedaleko Brandýsa nad Orlicí. Uvedl to policejní mluvčí Ondřej Zeman. Po zhruba hodině začaly vlaky jezdit po jedné z kolejí, od 21:10 byla trať plně průjezdná.

více...

Medici hrotí biflování a problémy tají, upozorňuje projekt proti vyhoření (1. září 2018 19:35)
Svým projektem se snaží rozproudit debatu o duševním zdraví a předejít syndromu vyhoření u budoucích lékařů. „Chceme, aby medici začali mezi sebou komunikovat a nebáli se mluvit o svých problémech,“ říkají v rozhovoru pro iDNES.cz zakladatelky projektu Nevyhořím Karolína Tkáčová, Tereza Ondráčková a Zuzana Špačková.

více...

Původní pokuta byla likvidační, říká muž, kterému našli v kamionu běžence (1. září 2018 19:10)
Do návěsu kamionu mu v červnu roku 2016 poblíž francouzského přístavu Calais naskákalo bez jeho vědomí čtrnáct běženců. Ty, krátce před naloděním na trajekt do Velké Británie, odhalila hlídka. Tomáš Němec následně dostal pokutu 8 400 liber, což by pro řidiče z Raškovic na Frýdecko-Místecku bylo likvidační. Odvolal se a pokutu mu výrazně snížili, na 602 liber.

více...

V porodnici přinesli matce ke kojení mrtvé dítě. Odpovědnost nenese nikdo (1. září 2018 18:20)
Loni v lednu přinesla zdravotní sestra v porodnici benešovské nemocnice matce ke kojení bezvládné dítě s namodralým obličejem. Vyšetřování děsivé události policie uzavřela až nyní. Výsledek? Nepodařilo se přesně zjistit, co se v nemocnici přihodilo, a nikdo z personálu nenese za tragédii zodpovědnost. „Nebylo zjištěno cizí zavinění,“ oznámila policejní mluvčí Eva Stulíková.

více...

Při nehodě na Žďársku se auto převrátilo na střechu, jeho řidič zemřel (1. září 2018 18:14)
Na rovném, ale mokrém úseku silnice u Meziříčka na Žďársku se v sobotu po poledni srazila dodávka s osobním autem. V něm nepřežil náraz třiapadesátiletý muž. Jeho spolujezdkyně je těžce zraněná, uvedla mluvčí krajské policie na Vysočině Dana Čírtková. Nehoda se stala poblíž místa konání hudební akce.

více...

Na silnicích o prázdninách zemřelo 121 lidí, o dvacet více než loni (1. září 2018 17:47)
V červenci a srpnu zemřelo při dopravních nehodách na českých silnicích 121 lidí. Oproti loňskému roku vzrostl počet obětí o dvě desítky, mírně pak překonal bilanci z roku 2016. Nejtragičtějším dnem těchto prázdnin byl 11. srpen, kdy podle předběžných údajů zemřelo sedm lidí.

více...

Brněnské podzemí dá spoustu práce, náročné jsou hlavně kosti (1. září 2018 17:36)
Dezinfikovat kosti, na nichž číhají zárodky moru, odčerpávat vodu ze sklepa a vypořádat se s vlhkostí i falešnými požárními poplachy musí lidé, kteří se starají o brněnské podzemí. To patří k vyhledávaným turistickým místům a právě sklepům ukrytým pod Brnem se věnuje další díl seriálu Zákulisí letních cílů.

více...

Za málo míst ve školkách si často mohou rodiče sami. Zabírají místo jiným (1. září 2018 16:59)
Školky ve velkých městech a jejich okolí musejí ročně odmítat tisíce dětí, protože pro ně nemají místo. Jedním z důvodů je i ten, že až do začátku září nikdo neví, jestli zapsané dítě do školky skutečně nastoupí. Rodiče totiž mohou dítě přihlásit do několika školek a svého potomka z těch, které nevybrali, často neodhlásí.

více...

VIDEO: Pražané dováděli na vodní dráze v tunelu pod Vítkovem (1. září 2018 16:29)
Tunel mezi Žižkovem a Karlínem se v sobotu proměnil na 200metrovou vodní dráhu, kterou lidé mohli zdolávat na nafukovacích kruzích. Dokonce nemuseli mít ani plavky, podle organizátorů mohli jet i v tričku a šortkách.

více...

V Zábřehu se rozloučili s hasičem, který zahynul při cestě na zásah (1. září 2018 16:11)
Desítky obyvatel Zábřehu, dobrovolní i profesionální hasiči z různých koutů Olomouckého kraje přišli v sobotu na pohřeb Jiřího Rýznara. Velitel hasičů tragicky zahynul minulý týden při nehodě vozu jedoucího k zásahu. K uctění jeho památky se také v celém kraji rozezněly sirény.

více...

Pozdvižení v ulicích. Zlínem prošly stovky muzikantů a tanečníků (1. září 2018 15:04)
Zástupy mažoretek a krojovaných hudebníků v sobotu roztančily a rozezpívaly zlínské ulice. Více než tisícihlavý průvod byl jedním z hlavních bodů čtyřdenního Mezinárodního festivalu dechových hudeb a folklorních souborů. Tisíce přihlížejících si mohly vychutnat různé hudební styly a choreografie českých i zahraničních uskupení.

více...

Září bude nadprůměrně teplé. Za školními okny bude příští týden deštivo (1. září 2018 14:51)
I přes nedávné ochlazení bude začátek školního roku nadprůměrně teplý. Příští týden se nejvyšší teploty budou pohybovat kolem 26 stupňů a podle měsíčního výhledu meteorologů zřejmě naprší nejvíce srážek.

více...

VIDEO: Opilý muž chtěl v Přelouči tank strhnout párem koní (1. září 2018 13:52)
Na tank na přeloučském náměstí má vzpomínku snad každý obyvatel starší 35 let. Bývala to neblahá dominanta města, která město krášlila od roku 1950 celých 40 let a na tehdejším Rudém náměstí připomínala, že Československo osvobodila Rudá armáda.

více...

Jejich osudy zlomím, říká scenárista k postavám v komiksu ze srpna 1968 (1. září 2018 12:53)
Osudy Olomoučanů zasažené sovětskou invazí do Československa v srpnu 1968 přibližuje netradiční komiks, jenž k 50. výročí tehdejších událostí vydává Univerzita Palackého. Autorem je s výtvarníkem Ticho762 olomoucký scenárista Martin Šinkovský.

více...

Policie číhá, kdo přijde pro miliardu za akcie, které vlastnil zubař exšéfa ČEZ (1. září 2018 12:53)
René Foltán je uznávanou zubařskou kapacitou a zároveň také bývalým spolužákem a přítelem někdejšího mocného šéfa polostátní firmy ČEZ Martina Romana. Podle zjištění MF DNES vlastnil miliardový podíl v petrochemické firmě Unipetrol. Foltán ale tvrdí, že o tom nevěděl. Stamiliony ovšem pořád leží na jejích kontech. Kdo je vybere, bude čelit nepříjemným otázkám policie.

více...

Obyčejná chřipka zabíjí více než exotické viry, uvedl zdravotní ústav (1. září 2018 11:29)
Každoroční chřipkové epidemie zabíjejí mnohem více než exotické druhy této nemoci. Za posledních 50 let má „běžná“ chřipka na svědomí 75 procent úmrtí, zbytek připadá na pandemické chřipky, z nichž mají lidé mnohem větší strach. V Česku zemřelo od loňského podzimu do letošního dubna 225 lidí na komplikace související s chřipkou.

více...

Za sedm měsíců projel Afriku na kole. O život jsem se bál každý den, říká (1. září 2018 10:05)
Šestadvacetiletý Tadeáš Šíma z Prachatic se vrátil ze své úspěšné cesty, při níž projel na kole Afriku od severu na jih. Za sedm měsíců našlapal necelých 13 tisíc kilometrů. Uchvátila ho hlavně příroda - ale i to, jak je v některých státech zdevastovaná.

více...

Hejtmani na cestách. Nejvíce cestoval Netolický, nejdráž Bubeníček (1. září 2018 09:50)
USA, Izrael či Dubaj. To je stručný výčet míst, kam se loni podívali krajští politici. MF DNES zmapovala zahraniční cesty vedení krajů. Nejvíce jich z hejtmanů absolvoval pardubický Martin Netolický, do ciziny se vydal třináctkrát. Nejdráž vyšly cesty Oldřicha Bubeníčka, Ústecký kraj za deset výjezdů zaplatil 148 tisíc.

více...

Příroda možná jednou člověku vystaví účet, zamýšlí se šéf arboreta Kaňák (1. září 2018 08:39)
„Tvrzení, že lidé za změny klimatu nemůžou, je jen zbavování se odpovědnosti,“ říká v rozhovoru pro MF DNES Jan Kaňák, šéf proslulého výzkumného pracoviště Sofronka v Plzni zaměřeného na borovice. Podle něj se člověk chová na Zemi tak, jako by ji chtěl vybydlet.

více...

K historii švédské ambasády patří hrdinství i pohnuté osudy majitelů (1. září 2018 06:14)
Palácovou vilu v ulici Úvoz na Hradčanech, ve které sídlí švédská ambasáda, si nechal v roce 1928 postavit významný advokát Josef Růžička. Stavební povolení pro velkolepý dům v těsné blízkosti Strahovského kláštera získal Růžička i díky svým kontaktům. Byl vedoucím právního oddělení v bance a zároveň správcem obchodních aktivit Strahovského kláštera.

více...

Následující  

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
35      12
36 3456789
37 10111213141516
38 17181920212223
39 24252627282930

Vyhledávání

Partneři

Právě dnes

O Životě.cz - magazín o kultuře, společnosti a životním stylu

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]