Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Aktuální přehled zpráv z domova - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaI tyto volby jsou průzkumem popularity vládních stran, řekl Zahradil (včera 22:13)
Ze srazu absolventů pražského gymnázia Jana Keplera zamířil do volebního štábu ODS na očekávání volebních výsledků občanských demokratů v eurovolbách lídr kandidátky, europoslanec Jan Zahradil. „Zcela nepochybně i tyto volby jsou průzkumem popularity vládních stran,“ odvětil Zahradil na otázku iDNES.cz, zda mohou mít eurovolby vliv i na vládu.

více...

Přinesly eurovolby překvapení? Sledujte analýzu v pořadu Rozstřel (včera 21:30)
V posledních několika dnech občané EU volili nové složení Evropského parlamentu. V Česku se vybíralo 21 poslanců v pátek a v sobotu. Přinesly eurovolby překvapení? Sledujte diskusní pořad Rozstřel s komentátorem MF DNES Ondřejem Leinertem a politologem Janem Kubáčkem v pondělí od 12:30.

více...

Mezi Prahou a Olomoucí srazil vlak člověka, provoz je obnovený (včera 20:50)
Vlak jedoucí z Prahy do Havířova srazil odpoledne člověka u Štěpánova na Olomoucku. Tragédie zastavila v místě nehody dopravu na hlavním koridoru mezi Prahou a Olomoucí, po 18. hodině byl nejdříve částečně obnoven, po dalších dvou hodinách už zcela obnoven. Zpoždění se dotklo až dvou desítek vlaků.

více...

Dostala doživotí, od soudu odcházela s úsměvem. Krutý výslech ji nezlomil (včera 20:11)
Obětovala se pro ostatní. Před sedmdesáti lety, v polovině května 1949, se měl uskutečnit třetí pokus o protikomunistický státní převrat. Byl však neúspěšný a vyústil v několik vykonstruovaných politických procesů, v nichž padlo šest rozsudků smrti. Dagmar Skálová byla skautská vedoucí, která vzala vinu na sebe, aby zachránila ostatní.

více...

Při nehodě výletního vláčku se zranilo šest cestujících, z toho čtyři děti (včera 19:02)
Víkendová výstava historických traktorů a stabilních motorů, která se konala v Jabloňově na Žďársku skončila v neděli kolem čtvrté hodiny odpolední nehodou dětského výletního vláčku. Při nehodě se zranilo šest lidí.

více...

Horolezec na Berounsku spadl ze skály, hasiči k němu slanili z vrtulníku (včera 17:59)
Horolezce, který spadl ze skály v Srbsku na Berounsku, zachraňovali odpoledne hasiči. Museli nasadit i lezce a vrtulník, protože muž se zřítil do špatně přístupného terénu. K sanitce ho přepravili v podvěsu.

více...

Ostravské stopy: Ostrava je laskavá, tedy až na ovzduší, říká režisér Adamec (včera 17:55)
Televizní režisér Jiří Adamec patří k nejzkušenějším tvůrcům, však kdo by neznal jeho Nováky, Pojišťovnu štěstí anebo bezpočet estrádních pořadů. Nejnověji se odvážil režírovat celovečerní film Léto s gentlemanem. V seriálu MF DNES Ostravské stopy vyprávěl o svém vztahu k moravskoslezské metropoli.

více...

Syndromem vyhoření trpí téměř každá pátá učitelka ve školce, ukázal průzkum (včera 16:26)
Na základě průzkumu, který se zaměřil na syndrom vyhoření u učitelů se zjistilo, že téměř každá pátá učitelka v mateřské škole trpí vážnými příznaky tohoto stavu, další tři z pěti k tomu nemají daleko. K profesím, které jsou jím ohroženy nejvíce patří nejen učitelé, ale hlavně manažeři, lékaři a policisté.

více...

VIDEA TÝDNE: Mayová v slzách, návrat Terminátora a druhý nejchytřejší Čech (včera 15:33)
Britská premiérka oznámila rezignaci. Během emotivního proslovu se Mayová neubránila slzám. Arnold Schwarzenegger se v říjnu vrátí do kin ve filmu Terminátor: Temný osud. Hostem Rozstřelu byl Radek Pileček, který patří k výjimečně inteligentním lidem. Muzeum v Lešanech ukázalo Tatru 815 SOT a Matěj Smlsal zjišťoval, co se děje s vyhozenými plechovkami. více...

Podmínky se srovnají. V regionech přibudou centra roztroušené sklerózy (včera 14:45)
V Česku žije s roztroušenou sklerózou asi dvacet tisíc lidí a každý rok jich sedm set přibude. Jedním z nich je i Veronika Borkovcová, která za léčbu musí dojíždět do sto kilometrů vzdálených Teplic. To se však brzy změní a podmínky po pacienty ve všech regionech se srovnají.

více...

VIDEO: Do Brna přiletěl legendární americký vrtulník Black Hawk (včera 14:27)
Black Hawk nebo též Černý jestřáb známý také ze slavného filmu Ridleyho Scotta přistál v neděli na brněnském výstavišti. Lidé se budou moci přímo do něj podívat v rámci Mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET, který startuje ve středu.

více...

Auto se při nehodě převrátilo a zmizelo v křoví, řidič zůstal uvězněný (včera 14:18)
Řidiče uvězněného v autě, které po nehodě skončilo v hustém lesním porostu převrácené na boku, vyprošťovali v sobotu odpoledne hasiči. Nehoda se stala na Českolipsku a vůz vjel do lesa tak nešťastně, že ze silnice vůbec nebyl vidět.

více...

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
27 1234567
28 891011121314
29 15161718192021
30 22232425262728
31 293031    

Vyhledávání

Partneři

Právě dnes

O Životě.cz - magazín o kultuře, společnosti a životním stylu

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]