Přehled novinek z portálu divoch.net - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaŠťastné a Veselé a vše nej do nového roku 2011 (24. prosince 2010 18:00)
Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2011. Ať se vám všem vydaří co si přejete a ať vám Portál divoch.net i nadále přináší potřebné informace a zábavu, kterou zde zcela jistě hledáte.

Předpověď počasí na horách (29. listopadu 2010 01:00)
Jedete na hory lyžovat či třeba na túru? Pak se vám bude hodit předpověď počasí na horách v České republice. Na nových stránkách naleznete předpověď počasí pro nejenom nejvyšší hory české republiky, ale i pro lyžařská střediska v Jizerských horách, Krkonoších, Orlických horách, Jeseníku, Beskydách, na Šumavě, či třeba v Krušných horách. Již nebude problém naplánovat dovolenou třeba ve Špindlu a nebo víkend v Peci pod Sněžkou.

Hrajte o nejlepší skóre – měsíc her 2010 (1. září 2010 00:00)
V roce 2010 je netradičně měsícem her vyhlášeno září. A proč? Protože se děti vracejí do školy a pro zpříjemnění si mohou zahrát další nové hry na Portálu divoch.net a dokonce se mohou poprat o nejlepší skóre a zapsat se mezi nejlepší hráče.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2010 (24. prosince 2009 00:00)
Již osmé Vánoce společně s Portálem divoch.net. Šťastné a Veselé a vše nej do nového roku 2010.

Měsíc her 2009 (1. června 2009 00:00)
Zase je tu červen a ten jak je známo je na Portálu divoch.net oslavován jako měsícem her. Letos se zaměříme především na sportovní hry.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2009 (24. prosince 2008 00:00)
Veselé Vánoce a šťastný celý nový rok 2009 všem stálým i náhodným návštěvníkům Portálu divoch.net.

Portál divoch.net patří k nejúspěšnějším partnerům Invia.cz (2. prosince 2008 21:37)
Cestovní agentura Invia.cz vydala tiskovou zprávu ke příležitosti překročení hranice 8 milionů korun vyplacených na provizích svým partnerům ve které je uveden Portál divoch.net jako jeden z nejúspěšnějších partnerů. Nabídka zájezdů a Last Minute je na portálu divoch.net prezentována především na stránkách Aktuálního počasí, na kterou návštěvníci přicházejí zjistit jaké je počasí v tisíci míst na celé zemi například proto, že do toho určitého místa chtějí odjet či odletět na dovolenou. A právě možnost vyhledání zájezdu, či nabídka Last Minute zájezdů zaujme mnoho návštěvníků, díky jim mohl být Portál divoch.net označen za jednoho nejúspěšnějších partnerů. Nabídka zájezdů pro určité destinace je také střídavě zobrazována v horní liště na každé stránce.
Chcete-li také začít vydělávat díky partnerskému programu? Není nic snazšího a navštivte stránky affiliate programu Invia.cz.
Přečtěte si celou tiskovou zprávu na stránkách Invia.cz

10 miliónů návštěv (28. srpna 2008 12:21)
Ve čtvrtek 28. srpna 2008 krátce po poledni Portál divoch.net překonal 10 miliónů návštěv od svého založení. Díky velkému nárůstu návštěvnosti v posledním roce bude dalších 10 miliónů návštěv dosaženo mnohem dřívěji než prvních deset. Do dalšího vývoje celého portálu je připraveno mnoho novinek, kde některé budou přelomové a některé z nich se objeví již velmi brzo. Díky, že se Vám na portálu divoch.net líbí.

Měsíc her 2008 (1. června 2008 00:00)
Vychutnejte si již pátý, jubilejní, měsíc her na Portálu divoch.net. Jako každý rok i v červnu 2008 si můžete užívat velkou porci zábavy a zahrát si některou ze zajímavých a také zábavných internetových online her.

Přes 25 000 kvalitních stránek v katalogu (21. února 2008 19:05)
Počet českých stránek v katalogu překonal další magickou hranici. V katalogu naleznete již více než 25 000 odkazů na stránky a přes tisícovku odkazů speciálně vybraných pro děti a mládež. Každá stránka je před uveřejněním pečlivě zkontrolována editory katalogu DMOZ.org, odkud jsou odkazy do katalogu přebírány. Z těchto důvodů může přidání stránky trvat delší dobu a nebo nemusí být stránka do katalogu vůbec přidána, pokud neodpovídá pravidlům dané sekce. Před přidáním odkazu si nejprve přečtěte jak správně navrhovat odkazy do katalogu DMOZ.org. A pokud o tématu určité kategorie víte hodně a chcete pomoci tvořit celosvětový katalog tvořený lidmi, klikněte na odkaz [Staňte se editorem] dole na stránce ve vybrané kategorii.

Encyklopedie a provázanost s počasím (3. února 2008 17:54)
Již nějakou dobu běží (prozatím ve zkušebním provozu) na portálu divoch.net encyklopedie. Nejdříve krátké představení: Na hlavní stránce encyklopedie naleznete seznam zajímavých kategorií, dále nejčastěji navštěvovaná hesla, odkazy na seznam všech hesel začínajících na jednotlivá písmena abecedy (vyzkoušejte například písmeno D) a hlavně vyhledávání s našeptávačem. Encyklopedie přebírá články z české wikipedie, ovšem encyklopedie nehodlá články pouze kopírovat, ale postupně se zcela prováže s celým portálem divoch.net.
Prvním takovým provázaným obsahem je aktuální počasí ve světě. Na stránkách počasí jednotlivých zemí a měst jsou odkazy na další informace o daném místu z encyklopedie. Tyto informace se otevřou přímo ve stránce a tak si pohodlně můžete přečíst o zajímavostech dané země a nebo města. A samozřejmě i naopak na stránkách encyklopedie naleznete u zemí světa odkazy na aktuální počasí (koukněte např. na Chorvatsko) a na stránkách o jednotlivých městech (podívejte se třeba na zajímavosti Hurgady a nebo Džerby) máte vždy k dispozici aktuální počasí.
A pokud máte další informace, které ještě ve wikipedii nejsou, nebojte se přispět svou troškou do mlýna. Vždyť wikipedie je otevřena všem a přispívat může také každý.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2008 (24. prosince 2007 00:00)
Veselé Vánoce a šťastný a úspěšný nový rok 2008 přejeme všem stálým i náhodným návštěvníkům Portálu divoch.net.

Přáníčko pro všechny

Jako vánoční dáreček jsou pro Vás přichystány 3 úplně nové zábavné hry s medvědem Míšou, které jsou zcela česky a tak jsou určeny i pro nejmenší děti. A navíc si můžete zahrát nové a nebo i starší vánoční hry. I v průběhu vánočních svátků se budou objevovat nové vánoční hry.

Last Minute a další vylepšení počasí světa (19. července 2007 00:08)
Na stránkách aktuálního počasí ve světě naleznete nově aktuální nabídku Last Minute zájezdů pro vybranou zemi. Na stránce s aktuálním počasím naleznete 3 nejaktuálnější zájezdy na poslední chvíli. Pokud máte zájem o širší nabídku stačí kliknout na odkaz "Zobrazit více Last Minute zájezdů"a tím zobrazíte větší nabídku Last Minute. Pokud si nevyberete z této nabídky, máte i nadále možnost vyhledat zájezd přesně dle vašich podmínek (tj.- místo, termín, cena, doprava, strava či třeba kvalita ubytování).
Dalším vylepšením je rozdělení meteorologických stanic ve Spojených státech do jednotlivých zemí USA, takže se dohledání určitého místa z téměř 1800 měřených míst velmi zjednodušuje. Pokud neznáte v jakém státě USA Vámi hledané město leží, můžete si i nadále nechat vylistovat všechny místa v USA a nebo využít hledání přímo pod mapou.
A poslední novinkou je aktualizace měřených míst a odstranění měst, které již nadále neposkytují aktuální počasí. V tuto chvíli si tedy můžete vybrat z 4400 aktivních míst po celém světě, kde můžete sledovat aktuální počasí hodinu po hodině a též procházet historii počasí.

Měsíc her 2007 a RSS (1. června 2007 00:00)
Rok uběhl jako voda a již zase slavíme měsíc her. I v červnu 2007 na vás čeká častější příděl nových online her a tak můžete volné chvíle trávit hraním různých online her ať jste kdekoliv v dosahu Internetu. A aby vám žádná nová hra neunikla je pro vás připraveno RSS, pomocí kterého můžete sledovat nejnovější online hry přímo ze své RSS čtečky.

Hledání z lišty (5. května 2007 21:02)
Stránky portálu doznaly dalšího rozšíření a to o vyhledávání skrze celý Internet. Toto hledání je poskytováno ve spolupráci s Googlem a Google se též stará o vyhledávání na všech stránkách Portálu divoch.net. Další novinkou je nová lišta, která obsahuje též vyhledávací pole a tím pádem je vyhledávání přístupné z každé stránky patřící pod Portál divoch.net.

Zprávy

Zprávy podle dní

<<          
 T PoÚtStČtSoNe
1   12345
2 6789101112
3 13141516171819
4 20212223242526
5 2728293031  

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]