Jaškin má na kontě 27 bodů za 11 branek a 16 asistencí. Více bodů v lize nastřádal jen jeho spoluhráč Vadim Šipačov (8+23). Během posledních devíti zápasů přibylo Jaškinovi 18 bodů.
07:12 Bojkov (Jefremov, Alexejev)
14:02 Tarasov (Jaškin, Hietanen)
42:26 A. Petersson (Indrašis, Igumnov)
59:35 Tarasov (Jaškin)
45:55 Jokipakka (J. Peltola, Loginov)
55:24 Chabarov (J. Peltola, Jermakov)
Bočarov (Kuzněcov) – Hietanen, Čajkovský, Ljamin, J. Zajcev, Volkov, Mironov (A), Bojkov, Ogurcov – Jaškin, Šipačov (C), Tarasov – A. Petersson, Polygalov, Indrašis – Mojsejev, Igumnov, V. Kuljomin (A) – Alexejev, Jefremov, Brjukvin.
Krasikov (Säteri) – Jokipakka, Loginov (C), K. Alexejev, Demidov, Chabarov, Jermakov, Jefremov, Piganovič – Milovzorov (A), Ruohomaa, J. Peltola (A) – Michajlov, Sajustov, Šarov – Česalin, Torčeňuk, Šaškov – A. Jakovlev, Pervušin, Romancev.
Rozhodčí: Naumov, Odins – Zacharov, Ponamarenko
10:32 Sannikov (Kudrjavcev)
15:13 Kovalenko (M. Osipov, Alexejev)
27:59 Lander (Pääjärvi)
45:01 Pääjärvi (Sidorov, Lander)
51:27 Lander (J. Averin)
24:21 Hartikainen (Omark, Burmistrov)
Konovalov (Lazušin) – Nakládal, Kronwall (C), Savčenko, Čerepanov, Rafikov, M. Osipov, Sidorov – Iljenko, Svitov (A), Sannikov (A) – J. Averin, Lander, Pääjärvi – S. Da Costa, Denisenko, Kudrjavcev – Kajumov, Apalkov, Kovalenko – Alexejev.
Karejev (Metsola) – Larsen, Ar. Sergejev, Arzamascev, Koledov, Panin (C), Pašnin, Lisovec, Muchamadullin – Hartikainen, Burmistrov (A), Omark (A) – Chochrjakov, Manninen, Sošnikov – V. Žarkov, Kugryšev, Kadějkin – Gimatov, M. Majorov, Kartajev.
Rozhodčí: Beljajev, Sidorenko – Viljugin, Slavikovskij
Počet diváků: 7 846
48:13 Šaripzjanov (Šiksatdarov, Padakin)
10:53 Fjodorov (D. Višněvskij)
23:17 A. Galimov (Hersley, Fjodorov)
34:01 Juňkov (Kotljarevskij)
53:07 Fjodorov (Hersley, A. Galimov)
Barulin (37. Šaryčenkov) – R. Murphy, Pajgin, Bryncev, Aťušov, An. Sergejev, Šaripzjanov, Volgin – Z. Mitchell, White, Porjadin – Denis Kazionov, P. Kulikov, Chajrullin – Enlund, Chisamutdinov, Berglund – Šiksatdarov, Padakin, Fazlejev – Šarifjanov.
J. Hudáček (Bespalov) – Viklund, Hersley, D. Višněvskij, Rylov, Kutějkin, Trišin, Nikišin, D. Musin – Daugavinš, Nikoncev, Zubov – R. Hanzl, Kokarev, Fjodorov – Kotljarevskij, Cyplakov, Juňkov – A. Galimov, Arkalov, Stoljarov.
51:49 Spooner
59:48 Andrighetto (Vojnov, Šumakov)
Širokov
Enroth (M. Karnauchov) – Jerjomenko, Kryskin, Gotovec, Denisov, Dostanko, Znacharenko, Ďukov – Martynov, Paré, Prince – Děmkov, A. Kosticyn, Kovyršin – Pulkkinen, Spooner, Pavlovič – Kogaljov, Dadonov, Kitarov – Pavlenko.
Bobkov (D. Kostin) – Deniševič, Spicenko, Bondarev, Pokka, Vojnov, Martynov – Širokov, Andrighetto, K. Semjonov – Klinkhammer, Beck, Šumakov – Stas, Dědunov, A. Potapov – Košelev, Mizjurin, I. Makarov – Gračjov.
Rozhodčí: Bělov, Ščenjov – Bersenjov, Judin
Počet diváků: 14 285
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazaň 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 31:22 | 17 |
2. | Jekatěrinburg 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 39:27 | 14 |
3. | Magnitogorsk 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 20:15 | 12 |
4. | Čeljabinsk 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 20:18 | 10 |
5. | Nižnij Novgorod 10 | 2 | 1 | 2 | 5 | 28:34 | 8 |
6. | Nižněkamsk 9 | 2 | 1 | 0 | 6 | 18:33 | 6 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 32:17 | 18 |
2. | Ufa 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 38:30 | 16 |
3. | Novosibirsk 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 32:35 | 9 |
4. | Barys Nur-Sultan 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 16:19 | 7 |
5. | Chabarovsk 11 | 1 | 1 | 1 | 8 | 18:42 | 5 |
6. | Kunlun Red Star 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 13:31 | 3 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 29:24 | 14 |
2. | Čerepovec 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 18:21 | 11 |
3. | Spartak Moskva 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 22:30 | 9 |
4. | Viťaz Podolsk 9 | 2 | 2 | 0 | 5 | 28:26 | 8 |
5. | Jokerit Helsinky 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:7 | 6 |
6. | HK Soči 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 12:26 | 5 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 28:14 | 15 |
2. | Dinamo Minsk 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 32:27 | 14 |
3. | Dynamo Moskva 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 29:23 | 13 |
4. | Jaroslavl 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 18:12 | 8 |
5. | Dinamo Riga 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11:15 | 3 |