Hajduk má tak v tabulce čtyřbodový náskok na druhé Dinamo Záhřeb, to však má dva zápasy k dobru.
Chorvatsko
Výsledky 11. kola: Hajduk Split - Varaždin 2:0, Dinamo Záhřeb - Belupo 1:0, Osijek - Gorica 2:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Hajduk Split | 11 | 7 | 2 | 2 | 20:6 | 23 |
2. | Dinamo Záhřeb | 9 | 6 | 1 | 2 | 16:4 | 19 |
3. | Osijek | 11 | 5 | 4 | 2 | 17:10 | 19 |
4. | Rijeka | 9 | 5 | 3 | 1 | 14:7 | 18 |
5. | Gorica | 11 | 4 | 3 | 4 | 14:14 | 15 |
6. | Lok. Záhřeb | 10 | 4 | 2 | 4 | 15:16 | 14 |
7. | Istra | 11 | 2 | 4 | 5 | 12:18 | 10 |
8. | Michalovce | 11 | 3 | 3 | 5 | 12:15 | 12 |
9. | Belupo | 11 | 3 | 1 | 7 | 11:26 | 10 |
10. | Zaprešič | 11 | 1 | 4 | 6 | 13:21 | 7 |
11. | Varaždin | 11 | 1 | 4 | 6 | 10:21 | 7 |
Belgie
Výsledky 10. kola: Eupen - Mechelen 0:2, Waasland-Beveren - Ostende 3:1, Waregem - Cercle Bruggy 6:0, Kortrijk - St. Truiden 4:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Bruggy | 8 | 6 | 2 | 0 | 21:3 | 20 |
2. | Standard Lutych | 9 | 6 | 1 | 2 | 21:7 | 19 |
3. | Gent | 8 | 5 | 2 | 1 | 20:8 | 17 |
4. | Mechelen | 10 | 5 | 2 | 3 | 16:16 | 17 |
5. | Antverpy | 8 | 5 | 1 | 2 | 17:9 | 16 |
6. | Waregem | 10 | 4 | 4 | 2 | 18:12 | 16 |
7. | Mouscron | 9 | 4 | 4 | 1 | 13:10 | 16 |
8. | Genk | 9 | 4 | 2 | 3 | 16:13 | 14 |
9. | Charleroi | 9 | 3 | 3 | 3 | 13:13 | 12 |
10. | St. Truiden | 10 | 3 | 3 | 4 | 11:18 | 12 |
11. | Kortrijk | 10 | 3 | 2 | 5 | 18:17 | 11 |
12. | Ostende | 10 | 3 | 2 | 5 | 13:20 | 11 |
13. | Anderlecht | 10 | 2 | 3 | 5 | 8:12 | 9 |
14. | Waasland-Beveren | 10 | 1 | 4 | 5 | 8:20 | 7 |
15. | Eupen | 10 | 1 | 3 | 6 | 6:22 | 6 |
16. | Cercle Bruggy | 10 | 1 | 0 | 9 | 8:27 | 3 |
Polsko
Výsledky 11. kola: Štětín - Čenstochová 1:2, Poznaň - Wisla Krakov 4:0, Gdaňsk - Zaglebie Lubin 1:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Štětín | 11 | 6 | 3 | 2 | 14:9 | 21 |
2. | Cracovia Krakov | 10 | 6 | 1 | 3 | 16:10 | 19 |
3. | Gdaňsk | 11 | 5 | 4 | 2 | 14:10 | 19 |
4. | Plock | 11 | 6 | 1 | 4 | 15:18 | 19 |
5. | Poznaň | 11 | 5 | 3 | 3 | 21:13 | 18 |
6. | Vratislav | 11 | 4 | 6 | 1 | 15:11 | 18 |
7. | Bialystok | 11 | 4 | 5 | 2 | 18:12 | 17 |
8. | Legia Varšava | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:10 | 17 |
9. | Zaglebie Lubin | 11 | 4 | 3 | 4 | 21:18 | 15 |
10. | Gliwice | 10 | 4 | 3 | 3 | 10:8 | 15 |
11. | Zabrze | 10 | 3 | 3 | 4 | 9:10 | 12 |
12. | Čenstochová | 11 | 4 | 0 | 7 | 13:17 | 12 |
13. | Wisla Krakov | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:15 | 11 |
14. | Gdyně | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:18 | 9 |
15. | Kielce | 10 | 2 | 2 | 6 | 5:13 | 8 |
16. | Lodž | 10 | 1 | 1 | 8 | 8:21 | 4 |
Turecko
Výsledky 7. kola: Kasimpasa - Konyaspor 1:4, Göztepe - Kayserispor 4:0, Genclerbirligi - Galatasaray 0:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Alanyaspor | 6 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | 14 |
2. | Konyaspor | 7 | 3 | 3 | 1 | 10:6 | 12 |
3. | Fenerbahce | 7 | 3 | 2 | 2 | 11:7 | 11 |
4. | Gaziantep | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:11 | 11 |
5. | Antalyaspor | 7 | 3 | 2 | 2 | 9:9 | 11 |
6. | Malatyaspor | 7 | 3 | 1 | 3 | 16:10 | 10 |
7. | Galatasaray | 7 | 2 | 4 | 1 | 6:6 | 10 |
8. | Trabzonspor | 6 | 2 | 3 | 1 | 11:8 | 9 |
9. | Sivasspor | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:6 | 9 |
10. | Göztepe | 7 | 2 | 3 | 2 | 6:5 | 9 |
11. | Basaksehir | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:8 | 8 |
12. | Denizlispor | 7 | 2 | 2 | 3 | 6:8 | 8 |
13. | Ankaragücü | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:8 | 8 |
14. | Rizespor | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:9 | 8 |
15. | Kasimpasa | 7 | 2 | 1 | 4 | 7:11 | 7 |
16. | Besiktas | 6 | 1 | 2 | 3 | 8:12 | 5 |
17. | Genclerbirligi | 7 | 0 | 3 | 4 | 6:12 | 3 |
18. | Kayserispor | 7 | 0 | 3 | 4 | 7:14 | 3 |
Rusko
Výsledky 12. kola: Ufa - Groznyj 0:1, Orenburg - Dynamo Moskva 2:0, Kazaň - Tambov 2:1, Soči - Samara 0:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | CSKA Moskva | 11 | 8 | 1 | 2 | 18:8 | 25 |
2. | FK Krasnodar | 11 | 7 | 2 | 2 | 23:12 | 23 |
3. | Petrohrad | 11 | 7 | 2 | 2 | 15:6 | 23 |
4. | Lokomotiv Moskva | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:10 | 23 |
5. | FK Rostov | 11 | 7 | 2 | 2 | 19:17 | 23 |
6. | Ufa | 12 | 4 | 3 | 5 | 11:11 | 15 |
7. | Samara | 12 | 4 | 2 | 6 | 17:16 | 14 |
8. | Spartak Moskva | 11 | 4 | 2 | 5 | 12:13 | 14 |
9. | Orenburg | 12 | 4 | 2 | 6 | 17:19 | 14 |
10. | Tula | 11 | 4 | 2 | 5 | 13:16 | 14 |
11. | Kazaň | 12 | 4 | 2 | 6 | 9:13 | 14 |
12. | Jekatěrinburg | 11 | 4 | 2 | 5 | 17:23 | 14 |
13. | Soči | 12 | 3 | 3 | 6 | 10:15 | 12 |
14. | Groznyj | 12 | 3 | 3 | 6 | 8:17 | 12 |
15. | Dynamo Moskva | 12 | 2 | 4 | 6 | 8:14 | 10 |
16. | Tambov | 12 | 2 | 2 | 8 | 13:18 | 8 |
Slovensko
Výsledky 11. kola: Trnava - Dunajská Streda 1:2 (68. Lovat - 5. Fábry, 74. Vida), Nitra - Senica 1:4 (51. vlastní Yenne - 11. Sulley, 35. El Moudane, 63. Didiba, 78. Castaňeda), Žiar nad Hronom - Michalovce 2:2 (16. Pelegríni, 87. Klec - 7. Sidibé, 62. Martínez), Žilina - Sereď 1:0 (1. Bernat).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Žilina | 11 | 8 | 2 | 1 | 24:8 | 26 |
2. | Slovan Bratislava | 10 | 8 | 1 | 1 | 31:9 | 25 |
3. | Dunajská Streda | 11 | 7 | 1 | 3 | 21:13 | 22 |
4. | Trnava | 11 | 5 | 2 | 4 | 16:14 | 17 |
5. | Zlaté Moravce | 10 | 4 | 3 | 3 | 11:12 | 15 |
6. | Trenčín | 10 | 3 | 3 | 4 | 17:17 | 12 |
7. | Ružomberok | 10 | 3 | 3 | 4 | 11:13 | 12 |
8. | Michalovce | 11 | 3 | 3 | 5 | 12:15 | 12 |
9. | Sereď | 11 | 2 | 5 | 4 | 13:18 | 11 |
10. | Senica | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:21 | 11 |
11. | Žiar nad Hronom | 11 | 1 | 4 | 6 | 11:25 | 7 |
12. | Nitra | 11 | 2 | 1 | 8 | 10:24 | 7 |